محل تبلیغات شما

تتر محبوب ترین ارز در بازار ارزهای دیجیتال است,و اهداف مختلفی را ایجاد می کند و آن را به یک ارز رمزنگاری شده اصلی در بسیاری از استراتژی های سرمایه گذاران تبدیل می کند. اگرچه ممکن است پیش بینی بازار رمزنگاری بدون Tether غیرممکن باشد ، اما همیشه اینطور نبوده است. پروژه Tether جنجال های زیادی را پشت سر گذاشت تا در جایگاه نخست قرار گیرد.

امروزه ، Tether به تأمین نقدینگی و پرچین در برابر نوسانات بازار کمک می کند. این توانایی انجام این کار را دارد زیرا چیزی است که به عنوان Stablecoin شناخته می شود.

تتر, یک ارز ثابت (ارز رمزنگاری شده با ارزش پایدار) است که نشان دهنده قیمت دلار آمریکا است

که توسط یک شرکت مستقر در هنگ کنگ Tether صادر شده است.

در اصل در ژوئیه 2014 با نام Realcoin ، رمز ارز لایه رمزنگاری لایه دوم که با استفاده از پلتفرم Omni

در بالای بلاکچین بیت کوین ساخته شده بود ،راه اندازی شد ، بعداً به USTether تغییر نام یافت و سپس در نهایت به USDT تغییر نام یافت.

ویژگی منحصر به فرد USDT این واقعیت است که تتر تضمین می کند ارزش آن به دلار آمریکا متصل است.

طبق گفته Tether ، هر زمان که رمزهای جدید USDT را صادر می کند ، همان مقدار USD را به ذخایر خود اختصاص می دهد ، بنابراین اطمینان حاصل می کند که USDT به طور کامل توسط پول نقد و معادل نقدی آن پشتیبانی می شود.

نوسانات مشهور بالای بازارهای رمزنگاری به این معنی است که ارزهای رمزپایه می توانند در طی یک روز 10-20 درصد افزایش یا کاهش داشته باشند ، و آنها را به عنوان ذخیره ارزش غیرقابل اعتماد کند.

منبع:تاپ کنز


آموزش , مشاوره و تحلیل بازار فارکس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
جاست استار ✨כلنوشتـہ هاى يكـ בـפֿـتـ௸ـر✨ AmirAli Kz19 متن آهنگ قدیمی خريد رخت اويز لباس واندر هنگر جادويي hang away 2020 پیام سروش مودم های ADSL و VDSL mmocheaponline 09196838263فلزیاب المنتال سوپر نقاشی